PSR073UL0700X
DigiKey raktári szám
5666-PSR073UL0700X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSR073UL0700X
Leírás
FUSE SQUARE 700A 1.3KVAC/1KVDC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
700A 1,3kVAC AC 1kVDC DC biztosíték négyzet Csavaros rögzítés
Kategória
Névleges DC feszültség
1kVDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Félvezetők
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
Kijelző
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, cURus, UL
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
négyzet
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100kA AC, 150kA DC
Névleges áram (Amper)
700A
Méretek
2,882" H. x 2,894" Sz. x 3,130" M. (73,20mm x 73,50mm x 79,50mm)