PSR030FS0250Z
DigiKey raktári szám
5666-PSR030FS0250Z-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSR030FS0250Z
Leírás
FUSE SQUARE 250A 700VAC/600VDC
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
250A 700VAC AC 600VDC DC biztosíték négyzet Csavaros rögzítés
Kategória
Névleges DC feszültség
600VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Félvezetők
Csomagolás
Ömlesztve
Tanúsítvány
CCC, CE, cURus, UL
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200kA AC, 150kA DC
Biztosíték típusa
négyzet
Méretek
1,969" H. x 1,693" Sz. x 1,929" M. (50,00mm x 43,00mm x 49,00mm)
Névleges áram (Amper)
250A
Joule-integrál (I²t)
4668.0
Névleges AC feszültség
700VAC