PPG102HB
DigiKey raktári szám
F12080-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PPG102HB
Leírás
SENSOR RTD 1KOHM RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
RTD Platina (Pt) 3850ppm/°C Radiális
Kategória
Ellenálláshőmérő anyaga
Platina (Pt)
Gyártó
Littelfuse Inc.
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 500°C
Sorozat
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Csomagolás
Ömlesztve
Pontosság
±0,3°C
Alkatrész státusza
Elavult
Hőmérsékleti koefficiens
3850ppm/°C
Ellenállás 0°C-on
1 kOhms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás tolerancia
±0,12%