PPG102A1
DigiKey raktári szám
615-1043-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PPG102A1
Leírás
SENSOR RTD 1KOHM 0.06% RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms RTD Platina (Pt) ±0,06% 3850ppm/°C Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PPG102A1 modellek
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 500°C
Gyártó
Littelfuse Inc.
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Pontosság
±0,15°C
Csomagolás
Ömlesztve
Hőmérsékleti koefficiens
3850ppm/°C
Alkatrész státusza
Elavult
Áram
1 mA
Ellenállás 0°C-on
1 kOhms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás tolerancia
±0,06%