NANOSMDCH010F-02
DigiKey raktári szám
NANOSMDCH010F-02TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NANOSMDCH010F-02CT-ND - Vágott szalag (CT)
NANOSMDCH010F-02DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NANOSMDCH010F-02
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1206
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 100 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Max. áram
10 A
Kioldási idő
100 ms
Sorozat
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1.1 Ohms
Digi-Reel®
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
10 Ohms
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. feszültség
30V
Max. tartóáram (Ih)
100 mA
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,59mm)
Kioldási áram (It)
350 mA
Vastagság (max.)
0,028" (0,70mm)