NANOSMDC016F-2
DigiKey raktári szám
NANOSMDC016F-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NANOSMDC016F-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
NANOSMDC016F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NANOSMDC016F-2
Leírás
PTC RESET FUSE 48V 160MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 48V 160 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NANOSMDC016F-2 modellek
Kategória
Max. áram
10 A
Gyártó
Littelfuse Inc.
Kioldási idő
300 ms
Sorozat
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1.1 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Típus
Polimer formájú
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. feszültség
48V
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
160 mA
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Kioldási áram (It)
450 mA