NANOASMDC010F-2
DigiKey raktári szám
18-NANOASMDC010F-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-NANOASMDC010F-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
18-NANOASMDC010F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NANOASMDC010F-2
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 100 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
1 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
1.6 Ohms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
15 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Polimer formájú
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
60V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. tartóáram (Ih)
100 mA
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Kioldási áram (It)
250 mA
Méretek
0,126" H. x 0,062" Sz. (3,20mm x 1,58mm)
Max. áram
10 A
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)