MINISMDC150F/16-2
DigiKey raktári szám
MINISMDC150F/16-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MINISMDC150F/16-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MINISMDC150F/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINISMDC150F/16-2
Leírás
PTC RESET FUSE 16V 1.5A 1812
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 1.5 A Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
500 ms
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
110 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Max. feszültség
16V
Méretek
0,181" H. x 0,128" Sz. (4,60mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.5 A
Vastagság (max.)
0,019" (0,48mm)
Kioldási áram (It)
2.8 A
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Max. áram
100 A