MINISMDC030F-2
DigiKey raktári szám
MINISMDC030F-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MINISMDC030F-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MINISMDC030F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINISMDC030F-2
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 300 mA Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
200 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.75 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Max. feszültség
30V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
300 mA
Vastagság (max.)
0,035" (0,89mm)
Kioldási áram (It)
600 mA
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Max. áram
40 A