MDSR-7-10-20
DigiKey raktári szám
HE500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDSR-7-10-20
Leírás
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üvegházas reed Reed-kapcsoló SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) 10 ~ 20AT Bekapcsolási tartomány 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140 V Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MDSR-7-10-20 modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
10W
Gyártó
Littelfuse Inc.
Bekapcsolási idő
0.6 ms
Sorozat
Kikapcsolási idő
0.2 ms
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
axiális
Típus
Üvegházas reed
Hossz (összesen)
1,590" (40,39mm)
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Ház mérete
0,071" átmérő x 0,500" H. (1,80mm x 12,70mm)
Bekapcsolási tartomány
10 ~ 20AT
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Átkapcsolási áram
350mA (AC), 500mA (DC)
Kapacitás
0.3 pF
Átkapcsolási feszültség (AC)
140 V
Állandósult áram
800mA (DC)
Átkapcsolási feszültség (DC)
200 V