MDSR-4-12-23
DigiKey raktári szám
HE502-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDSR-4-12-23
Leírás
SWITCH REED SPST-NO 500MA
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üvegházas reed Reed-kapcsoló SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) 12 ~ 23AT Bekapcsolási tartomány 10W 500mA (DC) Furatszerelt
Kategória
Névleges teljesítmény
10W
Gyártó
Littelfuse Inc.
Bekapcsolási idő
0.6 ms
Sorozat
Kikapcsolási idő
0.2 ms
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
axiális
Típus
Üvegházas reed
Hossz (összesen)
1,590" (40,39mm)
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Ház mérete
0,090" átmérő x 0,600" H. (2,28mm x 15,24mm)
Bekapcsolási tartomány
12 ~ 23AT
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Átkapcsolási áram
500mA (DC)
Kapacitás
0.2 pF
Átkapcsolási feszültség (DC)
200 V
Állandósult áram
1,2A (DC)