LS24062RQ23
DigiKey raktári szám
18-LS24062RQ23TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-LS24062RQ23CT-ND - Vágott szalag (CT)
18-LS24062RQ23DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LS24062RQ23
Leírás
28V/6A BI-DIRECTIONAL LOAD SWITC
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 6A 16-QFN (2,5x3,2)
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
Nem szükséges
Gyrt.
Max. kimeneti áram
6A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rds On (tip.)
24mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenet típusa
Nem invertáló
Kapcsoló típusa
Tulajdonságok
terheléslevezetés, szabályozható jelváltozási sebesség, állapotjelzés
Kimenetek száma
1
Meghibásodás elleni védelem
Áramkorlátozás (állítható), túlterhelés, hőmérséklet túllépése, túlfeszültség, rövidzárlat, UVLO
Bemenetek/kimenetek
1:01
Üzemi hőmérséklet
125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Magas oldali vagy alacsony oldali
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
N csatornás
Gyártói tokozás
16-QFN (2,5x3,2)
Interfész
BE/KI
Tokozás
Kimeneti feszültség
3V ~ 24V