LCFE121002A650TG
DigiKey raktári szám
F10196TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F10196CT-ND - Vágott szalag (CT)
F10196DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LCFE121002A650TG
Leírás
CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD ESD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 65 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 4ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LCFE121002A650TG modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4ohm
Gyártó
Littelfuse Inc.
Névleges DC feszültség
5V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
TVS dióda ESD-védelem
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Méretek
0,050" H. x 0,039" Sz. (1,27mm x 1,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,026" (0,65mm)
Impedancia / frekvencia
65 Ohms @ 100 MHz
Tokozás
0504 (1210 metrikus), 6 kivezetéses
Névleges áram (max.)
100mA