L75QS500.X
DigiKey raktári szám
5666-L75QS500.X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L75QS500.X
Leírás
750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
Részletes leírás
500A AC 750VDC DC biztosíték patron Csavaros rögzítés
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
2,000" átmérő x 2,844" H. (50,80mm x 72,24mm)
Névleges áram (Amper)
500A
Joule-integrál (I²t)
Névleges DC feszültség
750VDC