L75QS175.V
DigiKey raktári szám
5666-L75QS175.V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L75QS175.V
Leírás
750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
Részletes leírás
175A AC 750VDC DC biztosíték patron Csavaros rögzítés
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
1,218" átmérő x 2,875" H. (30,94mm x 73,03mm)
Névleges áram (Amper)
175A
Joule-integrál (I²t)
4216.0
Névleges DC feszültség
750VDC