L75QS035.V
DigiKey raktári szám
5666-L75QS035.V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L75QS035.V
Leírás
750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
35A AC 750VDC DC biztosíték patron Csavaros rögzítés
Kategória
Válaszidő
Gyors
Gyártó
Littelfuse Inc.
Felhasználás
Elektromos, ipari
Sorozat
Tanúsítvány
CE, cURus, UL
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50kA
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Tokozás
hengeres, Késes érintkező (csavaros)
Biztosíték típusa
patron
Méretek
1,000" átmérő x 2,875" H. (25,40mm x 73,03mm)
Névleges áram (Amper)
35A
Joule-integrál (I²t)
129.0
Névleges DC feszültség
750VDC