L70S150.V
DigiKey raktári szám
5666-L70S150.V-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L70S150.V
Leírás
FUSE CRTRDGE 150A 700VAC/650VDC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150A 700VAC AC 650VDC DC biztosíték patron Csavaros rögzítés
Kategória
Névleges AC feszültség
700VAC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Névleges DC feszültség
650VDC
Sorozat
Válaszidő
Gyors
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
Félvezetők
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, UR
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200kA AC, 20kA DC
Biztosíték típusa
patron
Tokozás
hengeres, Késes érintkező (csavaros)
Névleges áram (Amper)
150A
Méretek
1,500" átmérő x 2,843" H. (38,10mm x 72,20mm)