KLKD030.T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
Raktáron: 32
Adatlap
30A 600VAC AC 600VDC DC biztosíték patron Tartó szükséges
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
KLKD030.T
DigiKey raktári szám
5666-KLKD030.T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KLKD030.T
Leírás
FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/VDC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Névleges DC feszültség
600VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Szolár (fényelektromos)
Csomagolás
Doboz
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Alkatrész státusza
Aktív
Megszakítóképesség / névleges feszültség
100kA AC, 50kA DC
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Tokozás
patron, Nem szabványos
Biztosíték típusa
patron
Méretek
0,406" átmérő x 1,500" H. (10,31mm x 38,10mm)
Névleges áram (Amper)
30A
Joule-integrál (I²t)
1409.0
Névleges AC feszültség
600VAC