JLLN700.X
DigiKey raktári szám
F11996-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JLLN700.X
Leírás
FUSE CRTRDGE 700A 300VAC/125VDC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
700A 300VAC AC 125VDC DC biztosíték patron Csavaros rögzítés
Kategória
Névleges DC feszültség
125VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Elektromos, ipari
Csomagolás
Doboz
Osztály
T
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, UL
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200kA AC, 20kA DC
Biztosíték típusa
patron
Tokozás
hengeres, Késes érintkező (csavaros)
Névleges áram (Amper)
700A
Méretek
2,063" átmérő x 0,874" H. (52,40mm x 22,20mm)
Névleges AC feszültség
300VAC