JCAS020.X
DigiKey raktári szám
F5240-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JCAS020.X
Leírás
FUSE AUTO 20A 32VAC 32VDC
Gyártói standard átfutási idő
47 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 A 32 V AC 32 V DC biztosíték autóipar Tartó szükséges Auto Link
Kategória
Névleges áram (Amper)
Gyrt.
Névleges AC feszültség
32 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Válaszidő
Lomha
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Szín
kék
Biztosíték típusa
Méretek
0,555" H. x 0,472" Sz. x 1,063" M. (14,10mm x 12,00mm x 27,00mm)