HE751A2400
DigiKey raktári szám
HE595-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HE751A2400
Leírás
RELAY REED SPST 500MA 24V
Vevői azonosító
Részletes leírás
Reed-relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 24VDC Tekercs Furatszerelt
Kategória
Tekercsáram
11.1 mA
Gyártó
Littelfuse Inc.
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Sorozat
Végződtetés módja
Csomagolás
Csőtár
Bekapcsolási feszültség
16VDC
Alkatrész státusza
Elavult
Kikapcsolási feszültség
2VDC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bekapcsolási idő
1 ms
Tekercs feszültsége
24VDC
Kikapcsolási idő
1 ms
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Névleges áram
500 mA
Tekercs ellenállása
2.15 kOhms
Kapcsolási feszültség
300VDC - max.