GP105V8J
DigiKey raktári szám
5666-GP105V8J-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GP105V8J
Leírás
THERMISTOR NTC 1MOHM 4350K BEAD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
NTC termisztor 1M Gyöngy, üveg
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GP105V8J modellek
Kategória
Ellenállás tolerancia
±5%
Gyártó
Littelfuse Inc.
B25/85
4350K
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 300°C
Csomagolás
Ömlesztve
Vezeték hossza
1,00" (25,40mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás 25°C-on (Ohm)