FLNR060.T
DigiKey raktári szám
F1034-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FLNR060.T
Leírás
FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC/125VDC
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
60A 250VAC AC 125VDC DC biztosíték patron Tartó szükséges
Kategória
Névleges DC feszültség
125VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Válaszidő
Lomha
Sorozat
Felhasználás
Elektromos, ipari
Csomagolás
Doboz
Osztály
RK5
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, QPL, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200kA AC, 20kA DC
Biztosíték típusa
patron
Tokozás
patron, Nem szabványos
Névleges áram (Amper)
60A
Méretek
0,811" átmérő x 3,000" H. (20,60mm x 76,20mm)
Névleges AC feszültség
250VAC