CCMR030.TXP
DigiKey raktári szám
5666-CCMR030.TXP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCMR030.TXP
Leírás
FUSE CARTRIDGE 30A 600VAC/500VDC
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30A 600VAC AC 500VDC DC biztosíték patron Tartó szükséges
Kategória
Névleges DC feszültség
500VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Válaszidő
Lomha
Sorozat
Felhasználás
Motorvédelem
Csomagolás
Ömlesztve
Osztály
CC
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200kA AC, 20kA DC
Biztosíték típusa
patron
Tokozás
5AG, 10mm x 38mm (mini)
Névleges áram (Amper)
30A
Méretek
0,406" átmérő x 1,500" H. (10,30mm x 38,10mm)
Névleges AC feszültség
600VAC