ASMDC300F/24-2
DigiKey raktári szám
F9962TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F9962CT-ND - Vágott szalag (CT)
F9962DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASMDC300F/24-2
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 3A 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 24V 3 A Ih Felületszerelt 2-SMD
Kategória
Kioldási idő
5 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
15 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
72 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. feszültség
24V
Tokozás
2-SMD
Max. tartóáram (Ih)
3 A
Méretek
0,295" H. x 0,201" Sz. (7,50mm x 5,10mm)
Kioldási áram (It)
6 A
Vastagság (max.)
0,028" (0,71mm)
Max. áram
40 A