AK6-380C-12 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
520V bilincs 6000A (6kA) (8/20µs) Ipp TVS dióda Furatszerelt axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
AK6-380C-12
DigiKey raktári szám
AK6-380C-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AK6-380C-12
Leírás
TVS DIODE 380VWM 520VC AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
AK6-380C-12 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6000A (6kA) (8/20µs)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
1400pF / 10kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
Axiális, derékszögben hajlított (24,15mm közép)
Ellenfeszültség (tip.)
380V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
401V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
520V