AK6-058C-Y-12
DigiKey raktári szám
18-AK6-058C-Y-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AK6-058C-Y-12
Leírás
TVS DIODE 58VWM 110VC AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
110V bilincs 6000A (6kA) (8/20µs) Ipp TVS dióda Furatszerelt axiális
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
110V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6000A (6kA) (8/20µs)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
8000pF / 10kHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
58V
Tokozás
Axiális, derékszögben hajlított (24,15mm közép)
Átütési feszültség (min.)
64V