AK15-076C-Y
DigiKey raktári szám
AK15-076C-Y-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AK15-076C-Y
Leírás
TVS DIODE 76VWM 150VC AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150V bilincs 15000A (15kA) (8/20µs) Ipp TVS dióda Furatszerelt axiális
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
15000A (15kA) (8/20µs)
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Tálca
Kapacitás / frekvencia
10000pF / 10kHz (max.)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
Axiális, derékszögben hajlított (24,15mm közép)
Ellenfeszültség (tip.)
76V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
85V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
150V