8.0SMDJ36A
DigiKey raktári szám
8.0SMDJ36ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
8.0SMDJ36ACT-ND - Vágott szalag (CT)
8.0SMDJ36ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
8.0SMDJ36A
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
58,1V bilincs 137,8A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
137,8A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
8000W (8kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
telekommunikáció
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AB, SMC
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
40V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V