72R090XPR
DigiKey raktári szám
18-72R090XPRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-72R090XPRTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
72R090XPR
Leírás
PTC RESET FUSE 72V 900MA RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 72V 900 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
7.2 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
200 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
470 mOhms
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
72V
Méretek
0,441" átmérő x 0,122" V. (11,20mm x 3,10mm)
Max. tartóáram (Ih)
900 mA
Max. magasság (beültetve)
0,622" (15,80mm)
Kioldási áram (It)
1.8 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Max. áram
40 A