60R090XU
DigiKey raktári szám
F1923-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
60R090XU
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 900MA RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 900 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
60R090XU modellek
Kategória
Kioldási idő
7.2 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
200 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
470 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
60V
Méretek
0,441" átmérő x 0,122" V. (11,20mm x 3,10mm)
Max. tartóáram (Ih)
900 mA
Max. magasság (beültetve)
0,622" (15,80mm)
Kioldási áram (It)
1.8 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Max. áram
40 A