60R050XPR
DigiKey raktári szám
F1989CT-ND - Vágott szalag (CT)
F1989TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
60R050XPR
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 500MA RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 500 mA Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
4 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
500 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.17 Ohms
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
60V
Méretek
0,311" átmérő x 0,122" V. (7,90mm x 3,10mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Max. magasság (beültetve)
0,539" (13,70mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Max. áram
40 A