5KP14CA-B megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 466
Adatlap
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 0
23,2V bilincs 219,8A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
5KP14CA-B
DigiKey raktári szám
5KP14CA-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
5KP14CA-B
Leírás
TVS DIODE 14VWM 23.2VC P600
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
5KP14CA-B modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
219,8A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
14V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
15,6V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
23,2V