5KP11CA-B megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Microchip Technology
18,2V bilincs 280,2A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
5KP11CA-B
DigiKey raktári szám
5KP11CA-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
5KP11CA-B
Leírás
TVS DIODE 11VWM 18.2VC P600
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
5KP11CA-B modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
280,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
11V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
12,2V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
18,2V