5.0SMDJ51A
DigiKey raktári szám
5.0SMDJ51ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5.0SMDJ51ACT-ND - Vágott szalag (CT)
5.0SMDJ51ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
5.0SMDJ51A
Leírás
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
82,4V bilincs 60,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
5.0SMDJ51A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
60,7A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
Igen
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
51V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
56,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
82,4V