5.0SMDJ140A
DigiKey raktári szám
18-5.0SMDJ140ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-5.0SMDJ140ACT-ND - Vágott szalag (CT)
18-5.0SMDJ140ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
5.0SMDJ140A
Leírás
TVS DIODE 140VWM 292.1V DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
292,1V bilincs 166,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
166,5A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
Igen
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
140V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
156V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
292,1V