5.0SMDJ130CA
DigiKey raktári szám
F10847TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F10847CT-ND - Vágott szalag (CT)
F10847DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
5.0SMDJ130CA
Leírás
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
209V bilincs 24A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
5.0SMDJ130CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
24A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
Igen
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
130V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
144V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
209V