5.0SMDJ120A
DigiKey raktári szám
5.0SMDJ120ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5.0SMDJ120ACT-ND - Vágott szalag (CT)
5.0SMDJ120ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
5.0SMDJ120A
Leírás
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
193V bilincs 26A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
5.0SMDJ120A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
26A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
Igen
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
telekommunikáció
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AB, SMC
Ellenfeszültség (tip.)
120V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
133V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
193V