3298100.H
DigiKey raktári szám
F8707-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3298100.H
Leírás
FUSE BRD MT 100A 32VDC MOD 100PC
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 A AC 32 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Csavaros rögzítés modul
Kategória
Névleges áram (Amper)
Gyrt.
Névleges DC feszültség
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Doboz
Megszakítóképesség / névleges feszültség
2kA
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C