30R500UMR
DigiKey raktári szám
F1985CT-ND - Vágott szalag (CT)
F1985TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
30R500UMR
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 5A RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 5 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
14.5 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
10 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
50 mOhms
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
30V
Méretek
0,551" H. x 0,118" Sz. (14,00mm x 3,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
5 A
Max. magasság (beültetve)
1,008" (25,60mm)
Kioldási áram (It)
10 A
Kivezetések közötti távolság
0,402" (10,20mm)
Max. áram
40 A