3.0SMCJ24CA
DigiKey raktári szám
18-3.0SMCJ24CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-3.0SMCJ24CACT-ND - Vágott szalag (CT)
18-3.0SMCJ24CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3.0SMCJ24CA
Leírás
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38,9V bilincs 77,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
77,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
telekommunikáció
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AB, SMC
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
38,9V