20KPA30CA-B
DigiKey raktári szám
20KPA30CA-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20KPA30CA-B
Leírás
TVS DIODE 30VWM 51.5VC P600
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
51,5V bilincs 392,2A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
20KPA30CA-B modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
392,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
20000W (20kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
P600, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
33,51V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
51,5V