20EV060.ZXBDMC
DigiKey raktári szám
18-20EV060.ZXBDMC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
20EV060.ZXBDMC
Leírás
PCP HV FUSE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
60A AC 500VDC DC biztosíték patron Csavaros rögzítés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
20EV060.ZXBDMC modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
500VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Felhasználás
Elektromos, ipari
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Megszakítóképesség / névleges feszültség
20kA
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
hengeres, Késes érintkező (csavaros)
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Méretek
0,787" átmérő x 1,654" H. (20,00mm x 42,00mm)
Biztosíték típusa
patron
Joule-integrál (I²t)
7600.0
Névleges áram (Amper)
60A
DC hidegellenállás
1.78 mOhms