2016L075/60MR
DigiKey raktári szám
F6800TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F6800CT-ND - Vágott szalag (CT)
F6800DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2016L075/60MR
Leírás
PTC RESET FUSE 60V 750MA 2016
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 750 mA Ih Felületszerelt 2016 (5041 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
500 ms
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
130 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
900 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
2016 (5041 metrikus), konkáv
Max. feszültség
60V
Méretek
0,200" H. x 0,160" Sz. (5,08mm x 4,07mm)
Max. tartóáram (Ih)
750 mA
Vastagság (max.)
0,079" (2,00mm)
Kioldási áram (It)
1.5 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
20 A