1812L200/12DR
DigiKey raktári szám
F4246TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F4246CT-ND - Vágott szalag (CT)
F4246DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812L200/12DR
Leírás
PTC RESET FUSE 12V 2A 1812
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 12V 2 A Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1812L200/12DR modellek
Kategória
Kioldási idő
2 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
70 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Max. feszültség
12V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
2 A
Vastagság (max.)
0,047" (1,20mm)
Kioldási áram (It)
3.5 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A