15KPA33CA-HRA
DigiKey raktári szám
15KPA33CA-HRA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
15KPA33CA-HRA
Leírás
TVS DIODE 33VWM 54.7VC P600
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
54,7V bilincs 276,1A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
276,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
15000W (15kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TA)
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
36,9V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
54,7V