15KPA30CA-B megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 11 183
Adatlap
Direct
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
50,7V bilincs 297,8A Ipp TVS dióda Furatszerelt P600
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
15KPA30CA-B
DigiKey raktári szám
15KPA30CA-B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
15KPA30CA-B
Leírás
TVS DIODE 30VWM 50.7VC P600
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
15KPA30CA-B modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
297,8A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
15000W (15kW)
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
33,51V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
50,7V