1206L260/12SLYR
DigiKey raktári szám
18-1206L260/12SLYRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-1206L260/12SLYRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-1206L260/12SLYRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206L260/12SLYR
Leírás
PTC RESET FUSE 2.6A 12V 1206
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 12V 2.6 A Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
4 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
3 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
55 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
12V
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
2.6 A
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)
Kioldási áram (It)
5 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
50 A