1206L110/12SLYR
DigiKey raktári szám
F5764TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F5764CT-ND - Vágott szalag (CT)
F5764DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206L110/12SLYR
Leírás
PTC RESET FUSE 12V 1.1A 1206
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 12V 1.1 A Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1206L110/12SLYR modellek
Kategória
Kioldási idő
300 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
15 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
130 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
12V
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.1 A
Vastagság (max.)
0,033" (0,85mm)
Kioldási áram (It)
2.2 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
50 A