1206L075/16WR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 1206L075/16WR |
Leírás | PTC RESET FUSE 16V 750MA 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 750 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 1206L075/16WR modellek |
Kategória | Kioldási idő 200 ms |
Gyártó Littelfuse Inc. | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 90 mOhms |
Sorozat | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 290 mOhms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Polimer formájú | Tokozás 1206 (3216 metrikus), konkáv |
Max. feszültség 16V | Méretek 0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm) |
Max. tartóáram (Ih) 750 mA | Vastagság (max.) 0,049" (1,25mm) |
Kioldási áram (It) 1.5 A | Tanúsítvány cURus, TUV |
Max. áram 100 A |